JEDZENIE NA WYSOKIM POZIOMIE – LYOFOOD

JEDZENIE NA WYSOKIM POZIOMIE – LYOFOOD

JEDZENIE LYOFOOD TEST

JEDZENIE LYOFOOD TEST

Głód zajrzał mi głęboko w oczy, a wszechobecny chłód i padający deszcz spowodował, że moje morale było bliskie zera. Przyszedł czas, aby zrobić przerwę na odpoczynek, rozpalić ogień i coś konkretnego zjeść…

KONKRETNE JEDZENIE

No właśnie, konkretne jedzenie w terenie często jest sprawą problematyczną. Bierzemy albo ciężkie i smaczne, albo lekkie i o podłym lub słabym smaku.
Tym razem było jednak zupełnie inaczej. W moim plecaku skrywała się tajna broń armii stanów zjednoczonych – liofilizanty. To właśnie one, już w czasach drugiej wojny światowej ,,napędzały,, amerykańskie wojsko.
Mój super oręż to jednak produkt Polski, jak się okazało wielokrotnie nagradzany na świecie i co najważniejsze – faktycznie smaczny! Żywność liofilizowana LYOFOOD, bo o niej tutaj mowa, powaliła nas smakiem! Nawet najwybredniejszy ,,terenowy Amaro,, nie mógł by się do niego przypier@^!&.
Jadłem różne MRE oraz liofilizanty w czasie przeróżnych podróży i jak dotąd nie miałem tak dobrych, kulinarnych wspomnień. Gulasz wieprzowy z kaszą serwowany w lesie smakował najwyborniej na świecie. Jego zapach roznosił się tak intensywnie, że okoliczne misie chciały dołączyć do wspólnego ucztowania!

LYOFOOD

To produkty naturalne, starannie wyselekcjonowane i do tego najwyższej jakości. Zero konserwantów i sztucznych dodatków! W ich zestawach znajdziecie różnorodne formy posiłków: mięsne, wegetariańskie , a także coś na ciepło dla vegan!
Jak widać każdy znajdzie coś dla siebie. Pomimo tego, że należymy do mięsożerców kolejny smak, który mieliśmy okazję przetestować to Farfalle ze szpinakiem . Po tym daniu już wiem, że będzie to stały element naszego menu w podróży! A ich owoce? Petarda!

NIE TYLKO SMAK!

Nie bez znaczenia jest również szybkość ich przygotowania. Otwieramy opakowanie, zalewamy gorącą wodą, zamykamy torebkę i czekamy kilka minut! Taaadaaaaa….. Gotowe! Oczywiście wrzątek nie jest konieczny, bo w sytuacji awaryjnej możemy użyć zimnej wody, lub zjeść danie na sucho. Próbowaliśmy – dało radę ;) Kolejny atut – to waga produktów. Solidna i smaczna porcja obiadowa może ważyć 80 gram!


Dla nas rewelacja, a tym którzy planują wszelkiego rodzaju wyprawy, lub chcą uzupełnić zapasy w plecakach ucieczkowych itp. – polecamy! Nie będziecie żałować. Warto postawić na jakość, smak no i wspierać przy tym polską firmę !