Oferta

SZKOLENIE PODSTAWOWE 1 DZIEŃ

Przed Wami kilka godzin intensywnego szkolenia, dzięki któremu dowiecie się jak poradzić sobie w sytuacji awaryjnej. Rozpalanie ognia w różnych warunkach, nawigowanie w terenie czy też uzdatnianie wody - nie będzie to dla Was większym problemem .

150złotych


PEŁNE SZKOLENIE 2 DNI

Dwa dni szkolenia, niezapomniana noc w terenie oraz intensywna nauka jak przetrwać w sytuacji awaryjnej w każdych warunkach. Poznacie niezbędny sprzęt, nauczycie się jak skutecznie rozpalać ogień różnymi sposobami, poznacie sposoby i metody pozyskiwania jedzenia...

250złotych


MILITARY SURVIVAL 2 DNI

Przetrwać – by wykonać zadanie! Dwu dniowe szkolenie survivalowe utrzymane w tematyce militarnej z elementami SERE. Jak przetrwać na terenie zajętym przez wroga , jak wygląda odzyskiwania izolowanego personelu? O tym min. dowiedzie się na naszym szkoleniu.

270złotych


BUSHCRAFT CAMP 3 DNI

Bushcraft to nie tylko umiejętności przetrwania, ale również styl życia w naturalnym środowisku. W czasie warsztatów wykorzystywać będziemy min. prymitywne narzędzia, które sami wytworzymy...

300złotych


SZKOLENIA DLA FIRM I GRUP ZORGANIZOWANYCH

Szukasz ciekawego szkolenia dla pracowników lub oryginalnych prezentów dla swoich partnerów biznesowych,?Chcesz zorganizować zamknięte szkolenie tylko i wyłącznie dla swojej grupy? Zleć to nam i zyskaj gwarancję, że będzie to naprawdę wyjątkowe wydarzenie.Od kilku lat z powodzeniem organizujemy szkolenia dla najbardziej wymagających klientów, a oferowane przez nas usługi cechuje nie tylko najwyższy profesjonalizm, ale też oryginalność i pomysłowość.


POMYSŁ NA PREZENT

Nie masz pomysłu na prezent? Kup jeden z naszych voucherów podarunkowych. Wybierz szkolenie jednodniowe , dwudniowe lub bushcraft - a my zajmiemy się resztą!